Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Gözlerin Yalan Söyledi

Bak yine Gözlerin Yalan Söyledi bana. Neye değer artık sevmelerin, sevişlerin, sevişmelerin.. Tenlerin buluşmasına bile gerek kalmazdı. Biz bakışırken bile kokumuzu özlerdik seninle. Neydi bizi böyle bağlayan? Sorularıma cevap vermeni de hiç beklemedim ki..

Sen bakarken zaten ben anlardım ne demek istediğini ya da diyemediklerini.. Aklımdaki sen ile, ruhuma girmiş seni hiç ayrı tutmazdım. Bana baktığında iklimlerim yaz olur, kış kalmazdı.. Üşümezdim bile sen bakarken..

Gözlerin Yalan

Nesin sen sevgili, bir başka bahara kaldı aşkımız diyemediğim o yüreksiz sevdam mı? Yüreğine sorsana bizi şimdi.. Yanmış, yıkılmış, harabe olmuş ne varsa içinde, koy artık ortaya..

Gözlerin neden yalan söyledi ki? Neden bunca zaman bana öyle bakıp durdun, şimdi bakmamayı seçtiğini de anlamıyorum bir türlü..

”  Git artık  ” diyecek dermanım da kalmadı biliyor musun? Sensiz ben hiç olurdum, mezarıma yazılırsın diyordum.. Kime inat ederek bunu bana reva gördün..? ”  Kendine iyi bak  ” diyenler kadar umursamaz olmak da neyin nesi?

Son sözü hep aşıklar söylerdi ya hani, kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyim şimdi.

bir sebebin olsun

Gözlerin Yalan Söyledi Yine

İşte böyle gideceksin salına salına.. Ardına bile bakmadan. Bıraktığın yıkıntılara güvenerek ardında ne bıraktığını gör ve anla, anla ki ben senden başka göze giremedim….

Bilmeden seni sevdim belki, pişman değilim be sevgili, hiç değilim, hiç.. Koparırım bu yüreği şimdi kökünden, yine de yalan söyleyemem.. Çok sevmişim, çook..!

Bu ciddiye bile almadığın şu adamın tek bir hayali vardı. Duyma ve dinleme bile o hayali şimdi. Sen bağışlanmayı bile hak ediyor musun ki?

kaliteli sohbet

Koruyamıyor beni artık, o bakışlarının esareti. Sahipsiz bir yerde ölmek de kaderin getirdikleriyle örtüşürmüş. Bak dünya dönse de ben bir şey görmeyecek kadar körüm artık. Seni sana yazarken bile bir mücevher kutusunda saklamış gibiyim, yeşile benzeyen gözlerini..

Kelimelerim donuyor, bakışlarım kalıyor şurada.. Gözlerin neden yalan söyledi bana?

İnanmak istiyorum nedenlerine… Ya da ben hep sana inanmayı seçmiştim diyelim..

Git artık, gözlerini de al git yanı başımdan. Dursun dünya, varsın da dönmesin artık.

Gözlerin yalan söyledi.. Çok da önemli değil. Tüm gerçekleri çöpe koyuyorum bundan sonra..! O gözlerin içinde yalan barındırmak cesaret de istemez. Çünkü cesaret, korkakların işi değil.

SubaT : 22 Ekim 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi Sebebiyat.NeT

Yaşamak İçin Bir Sebebin Olsun

sebebiyat

 

 

Yorumlar (7 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat