Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Huawei dünyanın en büyük ekranlı televizyonlarından birini tanıttı

Google ambargosu sonrası uzun müddet kendini toparlayamayan Huawei, HarmonyOS işletim sisteminin git gide daha stabil hale gelmesiyle birlikte, tekrar toparlanma sinyalleri vermeye başladı. Şirket tarafından geçtiğimiz gün tanıtılan ve HarmonyOS 3.0 işletim sistemiyle çalıştığı açıklanan akıllı yazıcı ve geçtiğimiz hafta perdesi kaldırılan monitörlerden sonra artık de yeni akıllı televizyon modeli kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Huawei S86 Pro ismiyle satışa sunulan yeni akıllı televizyon modeli, isminden de anlaşılacağı üzere 86 inçlik bir ekrana sahip. 120Hz ekran yenileme süratiyle gelen televizyon birebir vakitte DCI-P3 renk gamı takviyesi sunuyor.

Görüntü manasında kullanıcıları ziyadesiyle tatmin edecek olan yeni akıllı televizyon, 4 adet 10W şoför ve 4 adet de Sound X hoparlör dayanağı sayesinde ses sistemi açısından da çok kâfi bir performans vadediyor. Dokunmatik kumandasıyla ileri teknolojileri bünyesinde barındıran Huawei S86 Pro tıpkı vakitte uygulama denetimi özelliğine de sahip.

Tabi bu akıllı televizyonu özel kılan en kıymetli ayrıntı HarmonyOS 3.0 işletim sistemi. Bu yeni sürüm sayesinde onlarca farklı uygulama takviyesine kavuşacak olan Huawei S86 Pro, birinci etapta Çin’de satışa sunulacak ve fiyatı ise 2.075 dolar olacak. Akıllı televizyonun global pazarda ne vakit uzunluk göstereceği ise şimdilik bilinmiyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat