Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Huawei Mate 50 serisi için tarih verildi!

Huawei, yeni jenerasyon Huawei Mate 50 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarını anavatanı Çin’de piyasaya sürmeye hazır. Artık şirket, yaklaşmakta olan akıllı telefonların lansman tarihini resmen onayladı. Merakla beklenen aygıt serisi hakkında ayrıntılara gelin bir bakalım.

Şirket, 6 Eylül’de Çin pazarında büsbütün yeni Huawei Mate 50 serisi akıllı telefonların resmi lansmanı için bir lansman aktifliği planladığını açıkladı. Lansman tarihi açıklansa da şimdi aygıtların tüm özellik ayrıntıları hakkında bir fikrimiz yok. Bununla birlikte, birden fazla sızıntı haber ve sertifika sayesinde, ne bekleyeceğimize dair bir fikrimiz var. Serinin muhtemelen dört modeli olacak: Mate 50, Mate 50e, Mate 50 Pro ve Mate 50 RS Edition.

Huawei Mate 50 serisi için tarih verildi!

Huawei Mate 50, 4G LTE ile hudutlu irtibat ile Qualcomm Snapdragon 888 işletim sistemi tarafından desteklenecek. Pro modeli de dahil olmak üzere serideki öbür modeller, şirketin kendi Kirin 9000S yonga setinden güç alacak. Mate 50e modelinin Qualcomm Snapdragon 778G SoC’ye sahip olması bekleniyor.

Huawei Kirin 9000S işlemcisi şimdi şirket tarafından duyurulmadı, lakin ABD’nin uyguladığı yaptırımlar nedeniyle şirketin son amiral gemisi yonga seti haline gelen Kirin 9000 işletim sisteminin ince ayarlı bir versiyonu olması mümkün.

Telefonların, BOE kaynaklı bir OLED ekrana sahip olduğu ve temel modelde 90Hz ve üst seviye modellerde 120Hz yenileme suratı sunduğu söyleniyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat