Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

İLK SOHBET İLKLER ÖZELDİR

İLK SOHBET İLKLER ÖZELDİR

İLK SOHBET İLKLER ÖZELDİR Ilk Emekleyişi,Ilk Konuşması,Ilk anne, baba deyişi,Ilk adımı,Ilk yaramazligi,Ilk hastalanisi,Ilk okula baslamasi,Ilk kavgası,Ilk isyankarligi,Ilk karnesi,Ilk sohbeti,Ilk sarhoşluğu,Ilk sigarasi,Ilk macerasi,Ilk heyecanı,Ilk arabası,Ilk evi,Ilk tek basina tatili,Ilk is günü,
Ilk aşkıIlk hatasi,Ilk icten gülüşü,Ilk kalp acısı,
Ilk ayrılışı,Ilkler bu kadar çok  ve sonsuz iken,  Son günü  son anı  diyebilmek ne kadar da zor değil  mi ? Ilkler ne kadar  çabuk unutulursa, sonlar o kadar değerli ve kıymetlidir. Onemli olan ilk olmak mi yoksa son olmak mi ?

İlk öpücük, ilk aşk, ilk heyecan, ilk buluşma… İnsanın hayatta yaşadığını hissettiği anları oluşturur tüm bunlar. Ancak ilkleri bu kadar unutulmaz yapan şeyler çok daha altta yatan sebeplere dayanıyor.

Yüksek ihtimalle cevabınız hayır olacaktır. Ancak o kişiyle ilk buluşmanızı birçok detayıyla hatırlıyorsunuzdur. Buna öncelik etkisi deniyor. Yani bir şeyi ilk kez yaptığımızda diğer seferlerden daha fazla zihnimize kazınıyor.

Veyahut ilk ve son olmak mi?

İLK SOHBET İLKLER ÖZELDİR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat