Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

İPEK YOLU SEBEBİYAT’TAN GEÇER

www.sebebiyat.net eglence kuşağının, mizah-i sebabiyatin misafiri; ünlü  armatörlerin, muhendislerin, avukatların, doktorlarin, maden mühendislerinin istediği, lakin kıyıp  veremediğimiz, gönlümüzün sultanı, kanal üyelerinin guzin ablası, ihtiyar  olmasına  rağmen, değme  mankenlere taş  cikartan, armutun sapı, üzümün çöpü  var  diye diye evde kalan, İPEK
  
     Despot, dominant, agresif tavırlı  ablamız, tam bir obsesiftir. Nacizane tavsiyem; şartlar  ne olursa olsun kesinlikle ters düşüp, karsiniza almayınız. Asiri kuralcı ve ikna kabiliyeti ust duzey bir kisiliktir. Oyle ki; yatirim yapmak icin köşede  biriktirdiğiniz altinlarla,  kendinizi bir anda kruvaze tül  perde yada ciftli sistem stor alirken bulabilir, veya ansızın, sevgilizle, nikah masasında kurbanlık  koyun misali oturan damat  yada gelin olarak bulabilirsiniz.
Ipek ise ya saginizda yada solunuzda kesinlikle nikâh  şahidi  olarak gülücükler  saçıyor  olacaktır.

Tanımayanlar icin ipek ve fotojenik yüzü  sizlerle.

Sunucu da yoklama alan ipek

Ev işleri bitmis ayaklarını uzatmis ipek

Mahçup ve utangaç Ipek

Sinirli ve gergin ipek

Beklenen ama gerçekleşmeyen hayali

Yorumlar (14 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat