Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Kaldır Hayalini Gözlerimden

Kaldır Hayalini Gözlerimden  hadi git şimdi. Ne yanıma düş bundan sonra, ne de etrafıma gel. Bir gençlik hevesi say yaşadıklarımızı. Aşk diye verdiğin şey utançtan başka nedir ki? Ne bıraktın bende, bir türlü çözemedim. Yıllarca efsane olmuş  aşkı yaşadık belki, ya da biz öyle sandık ama geriye ne biriktirdik söylesene, koskoca bir hiç değil mi?  Eylül  hazan ayı,  Ekim  bela ayı,  Kasım  tam bir yas ayı,  Aralık  koca bir kış,  Ocak  desen zemheri,  SubaT  desen buz keser adeta,  Mart hep kapıdan pencereden gelecekleri bekletir bize ve sağı solu yaktırır adeta,  Nisan  ayında aşk yaşanır derler ama o da boş..

ak git artık gözlerimden

Bak, ay kalmadı seni yaşamak için neredeyse..

Bir mevsimi bile bana çok gören koskoca yıldan ne anlasam şimdi bilemedim..

Yağmurun parıltısı gözlerimde şimdi. Sana bakarken, seni beklerken ıslandıklarımı hatırlıyorum. Günlerce sana bir parça sevgi dilenerek bakmıştım unuttun mu?

hayalini gözlerimden

Kaldır Hayalini Gözlerimden Artık

Hasta olduğunda kendime ceza vermiştim hep. Senin yaşadığın acıları da kendime layık bulurdum. Kaldır yıkıntıları şimdi, içime gömdüğün umutların da bir anlamı kalmadı bu saatten sonra. Al bu kalbi, senin olsun, bana yeter yaşadıklarım. Bir kez ya, bir kez beni sevdiğini bilemedim işte, bu paramparça edişlerinin hesabını da soracak bu ” Vazgeçtim ” dediğin adam, emin ol.

Keş olan insan şarabını cebinde taşırmış, aşık olan adam da aşkını sadece kalbinde ve gözlerinde bekletirmiş.. Şimdi senden yana ne varsa kaldırıp atıyorum bu sevdalardan arta kalmış enkaz çöplüğüne. Bir kez ne olur, sadece bir kez de olsa git ve bir daha asla arkana bakma. Başım dik yürüdükçe, etrafımda sen oldun.  Bela oldun, sela olma ne olur..  Seni hiç yormadım, seninle hiç yorulmadım, ben kendime saygımı kaybettim sadece. Sen o berbat ve çelimsiz sevmelerinden vazgeç artık,  Kaldır Hayalini Gözlerimden.

kaldır hayalini

En çok bildiğim sorularımın cevabı oldun hep. Kusursuz bir aşktı yaşadıklarımız.. Derin ve hissettiren bir duygu nasıl anlatılır ki?  Doğum günün kutlu olsun  dediğim zamanı hatırlarsan eğer, ben o gün yeniden doğdum demiştim sana. Vazgeçtim dedim sonradan. Ben seninle her gün yeniden doğuyordum, sen sevmesen de.. Sen sevgilerime karşılık nefret kussan da ben hep senin aşkınla yaşadım tüm hayallerimi.

Ak Git Artık Gözlerimden

Git ve bir daha gelme bize. Ne olur, o beş para etmez aşkını da al eline ve kendine saygısızlık yapmadan hayatımdan çek git. Bir insan bin kez sevemez ki, bir insan sevdiğinin uykularını her gün kaçıramaz, buna hakkın yoktur. Git ve yıkıntılarını toplama bile, bıraktığın o enkazın içinde ben binlerce kez yeniden ölüp geri doğdum.  Ak git gözlerimden  ve bir daha da benim gözümle bakma hayatına.

kaliteli sohbet sitesi

Ölüm eşittir sen ” İşte bu gerçeği ben öğreneli uzun zaman olmadı. Sadece çok düşününce anlıyor insan. Boşuna kürek çekmenin ne kadar yalnızlaştıran bir duygu olduğunu. Gerçekten seviyorum diyebilmenin ne kadar da asil bir duygu olduğunu anlamak için az da insancıl düşüncelerin olması yeterlidir zaten.

Burnumun direği sızlıyor biliyor musun? Yastığımda kalmış olan yanağındaki nem hala ıslak sanki. Kendime haksızlık etmişim belki de kokunu içime hapsederek. Belki de yokluğunun bolluğundan bu hale geldim ama yine de seni tamamen unutulmak bile o aşkın çaresizliği kadar zor değil.

Seni görmek için cennetten çıkmayı bile göze almışken, bak şimdi senin hayallerinin beynimi kemirdiğini anlatıyorum. Ne kadar aciz bir durum.

kaliteli sohbet

Gülüşün Kabe Gibiydi

Hiç kimseye bakmazdım, gözlerime küfrederdim bakınca da.. Sen hiç bir zaman bunları akıl edemedin ki, gülüşün bir  Kâbe  ise, bir kez  Namaz  kılmak istedim sadece orada.. Çok gördün işte, yok gördün adamı, şu adamı ya şu adamı…

Birisi bana deseydi inanmazdım hiç. Asla yalnızlık değil bu, aslında tam bir paramparça olmaktır. İçimde  cehennemden şarkılar  çalar gibiyim. Sesin cennet derdim ama değilmiş işte. Kulaklarımı tırmalayan o ses tonun, gözümün kanlı akan yaşına bile bakmadı. Tınmadı bile, denize sudan zarar gelmez öyle değil mi? Tüm yollarım sana çıkarken, şimdi çıkmaz sokağın en dibinde titriyorum buz kesmiş soğuğundan.

mobil sohbet

Sus artık, sus da gece olsun. Tüm sevgimin gündüzlerinin ihtişamına bakmadan, hangi serseri ile geceleri saatlerce gülüşüyorsan arkamdan, bayramın olsun o gün. Git de senden sonra yaşayacaklarımı düşüneyim biraz da.  Sarhoş bir fahişenin  bana yaşatacakları ile avunayım. Ya da parasını bastırıp hangi  hayat kadını  ile olacaksam, bırak da onun sonuçlarına sessiz bedenim ağlasın.

Yaz geldi demiyorum çünkü seninle mevsimler hep kış oldu. Ben güneşi göremedim hayatımda. Buz kesti her yanım, her dakika sensiz kalsam da yaşadım, ayaz geceyi de  zemheriyi de ..  Bir tellal edasıyla yaşadım hayatımın her gününü avaz avaz, yalnız yalnız, senden de çok uzaklarda bir başka mevsimde çiçek açmaya azimliydim.

Haydi eski sevgili, yine umutlar yeşert içinde. Bir başına da kalmazsın sen. Hep birileri olur etrafında. Sana, benim ayazımdan çıkıp başka rüzgarlarda sürüklenmeye çalıştığın o berbat hayatında başarılar dilerim.  Kaldır Hayalini Gözlerimden  demiştim sana.. İşte bu bitmek tükenmek bilmeyen garip duygularından da beni kurtardığın için bir kez daha minnettar kaldığımı da bil.

Uğurlar olsun sana ve sana ait her yaşayamadığıma..

SubaT : 02 Kasım 2019

Kaliteli Sohbet Sitesi SebebiyaT.NeT

   Yaşamak İçin Bir Sebebin Olsun

sebebiyat

 

 

 

Yorumlar (7 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat