Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Marvel, FIFA 23’ün Ultimate Team moduna “süper kahramanlarını” getiriyor

EA, FIFA 23’te geçmişin en ünlü futbolcularından kimilerini dar taytlarla giydirecek. Marvel ile iştirak yapacak olan EA, birinci sefer FIFA 22’de karşımıza çıkan ve oyuncuların mesleklerinin ikonik anlarını sunan FUT Hero kartları, harika kahraman stilinde gösterilecek.

Bir avuç FIFA 23 oyuncusu, oyunun Ultimate Team modu için Marvel harika kahramanları olarak yine tasarlanacak. EA, ABD’den Landon Donovan, Fildişi Kıyısı’ndan Yaya Touré, Portekiz’den Ricardo Carvalho, Güney Kore’den Park Ji-sung ve İtalya’dan Claudio Marchisio olmak üzere, şimdiye kadar beş özel FUT Hero kartını açıklamış durumda.

Her oyuncu bir Marvel kahramanı gibisi kostüm giyerken resmesdiliyor, lakin kimilerinin ardındaki ilhamların belirlenmesi başkalarından daha kolay. Donovan’ın resmi Kaptan Amerika’yı ziyadesiyle andırırken, Ji-Sung’un kostümü Iron Man’in zırhına benziyor. Touré’nin tasarımı ise Wakanda sarayı The Citadel’i hatırlatıyor.

Bir EA SSS’sine nazaran, özel dizaynlar FIFA 23’ün lansman sonrası Dünya Kupası modu yayınlandığında, 11 Kasım’da piyasaya sürülecek. Her oyuncu için iki FUT Hero kartı sunulacak: Oyuncunun standart bir fotoğrafını içeren ve lansman sırasında oyuna dahil edilecek olan temel sürüm ve daha güzel oyuncu istatistiklerine sahip özel Dünya Kupası sürümü. Yani Marvel makyajlı sürüm…

Marvel FUT Hero kartları sırf 21 oyuncu için geçerli olacak. Oyunun 23 Eylül’de piyasaya sürülmesinden evvel hangi oyuncuların harika kahraman muamelesi göreceğini duymayı bekleyebiliriz. İşbirliğine tifolar, formalar ve toplar da dahil olmak üzere başka oyun içi öğeler de dahil edilecek. Hatta bir çizgi roman bile piyasaya sürülecek.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat