Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Samsung, Galaxy S23 serisinin ayrıntıları belirli oldu

Samsung, 2022 yılına Galaxy S22 ailesi ve S21 FE modelleriyle süratli bir giriş yapmıştı. Samsung, performansıyla yılın birinci ve ikinci çeyreğini Apple’ın önünde kapattı. Yeni amiral gemisi telefonlarına ağırlaşan Samsung, Galaxy S23 ile savlı gelmeye hazırlanıyor.

Galaxy S23 savlı geliyor

Samsung, akıllı telefonlarında kendi işlemcisini kullanma yoluna gitse de istediği başarıyı elde edemedi. Eyxnos 2300 çalışmalarıyla aradığını bulamayınca şimdilik bu planını askıya almış üzere duruyor. Gelen bilgilere nazaran şirket, amiral gemisi telefonlarını Qualcomm’a emanet etti.

Samsung, amiral gemisi akıllı telefonunda Qualcomm’un işlemcisiyle birlikte Exynos 2300 işlemcisini 4nm teknolojisiyle kullanıcılara sunmayı planlıyordu. Fakat beklenen performans elde edilemeyince Galaxy S23, artık Snapragon 8 Gen 2 yonga setine emanet edilecek.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat