Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Seni Dinletiyor Kalbim

Seni Dinletiyor Kalbim milyonlarca insana gece-gündüz. Ömrüm çok taze daha. Seninle doğmuştum şu kısacık hayatın dar yollarına, çile dolu ömrüme sığdırmıştım senden bir kaç yılı. Yolladığım son mektubu veremedim ki sana. Dikenliydi yollarım sana çıkarken. Boynumda, verdiğin o güzel kolyeyle kaldım bir başıma. Sana yazdığım her şarkı için bin kez daha öleceğim belki ama buna değecek bir yüzüm var. Ciğerlerime saçtığım o enfes nefesin kadar anlamlı ne var ki? Yok işte, eski bir bina gibiyim şimdi. Kimsesizlerin uğrak mekanı oldum adeta. Bugün sana kızgın da olsam, kırgın da olsam, bir daha asla kırılmayacak olsam bile o tozlu raflardan indirdiğim hasretinin bile bir açıklaması yok işte. İnsanların kalbine seni dinletiyorum sevgilim..

dinletiyor kalbim

Seni Dinletiyor Kalbim Milyonlara

Kalbimle, kalbime aldığım yüreğinle dinletiyorum adeta.. Yok başka açıklaması bu ve buna benzer hiç bir duygunun.. Ah bir kez, sadece bir kez tüm aşklara kapısını kapatan şu adamı az da olsa anlasaydın keşke.. Ben acının ta kendisi, hatta acının tam da tarifiyim işte. Yokluğunun en anlamsız günü bugün. Varlığının ise tam da olmamasını yaşadığım belki de son gün. Seni böyle sevebileceğimi bilseydim belki de hep susardım, hep soluksuz susardım hem de sonsuza dek.. Gururum ve sen.. Ne kadar da benziyorsunuz birbirinize. Senin bittiğin yerde başlıyor o, onun bittiği yerde sen oluyorsun hep.

Seni Dinletiyor

Çaresizlik, seni içime atmama engel olmuyor. Bittiğim o hayatın en soluklu anında bile gözlerinin tarifsizliğini yaşıyorum. Gözlerin adeta konuşamayan bir senfoni, bir sessiz senfoni gibisin. Biz bittik diyemiyorsam eğer, bu senin eserin. Bu ara fark ediyorum yavaş yavaş öldüğümü. Bir tık daha sensizim yine bak, ölüyorum. Seni dinletiyorum bu sessizliğimle birlikte milyonlarca insana. Yitirdiğim bu sevginin başka bir anlatımı var mı ? Anlamsız bir veda edişinden sonra bin kez daha öldürdün desem yine de az gelir. Toprağıma, suyuma, doğama uzaksın şimdi. Börtü-böcek bile senden daha da insan gibi duruyorlar cesedime bakarken.. Şimdi tüm Ağustosları sensiz, tüm Şubatları senden uzak yaşamanın intihar dolu birikimine saldım kendimi. Tüm cehenneme seni dinletiyor kalbim.

Yazar : SubaT

26.12.2019

cehennem

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat