Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Sony, PlayStation 5’e beklenen çözünürlük güncellemesini yapmak için kolları sıvadı

Sony, PlayStation 5 konsolu için çok talep edilen bir özellik olan 1440p çözünürlük takviyesini test etmeye başlıyor. Bugün itibariyle test kullanıcıları, 1440p dayanağını de içeren kütüphaneleri için seçilmiş oyun listeleri ve yeni toplumsal özellikler barındıran yeni bir PS5 sistem yazılımı betasına erişebiliyor.

Yeni 1440p görüntü çıkışı seçeneği, PS5 sahiplerinin uyumlu TV ve monitörlerde bu çözünürlüğü seçmesine imkan sağlayacak. Oyunlar 1440p’yi destekliyorsa, lokal 1440p gösterim desteklenecek, lakin desteklenmiyorsa 4K oyunlar, harika örnekleme ile 1440p çıkışına indirilerek anti-aliasing iyileştirmelerinden faydalanacak.

Beta yazılımına erişebilen PS5 sahipleri, HDMI kontaklı ekranlarının PS5 panelinde ekran ve görüntü kısmında 1440p’yi destekleyip desteklemediğini denetim edebilir. Sony, Değişken Yenileme Suratının 1440p’de desteklenmeyeceği ve PS5’te sırf 1080p ve 4K’da çalışacağı konusunda da ikazda bulundu.

Oyun listelerine merhaba

Bu yeni PS5 yazılım güncellemesi, oyunlarınızı düzenlemeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış oyun listelerini de içeriyor. Artık ana oyun kitaplığınızdan, her biri 100’e kadar oyunu destekleyen oyun listeleri oluşturabilirsiniz. Toplamda 15 oyun listesi sonu bulunuyor ve listelere disk, dijital ve akışlı oyunların tümü eklenebiliyor. Bu listeleri temel olarak içine birden fazla oyun ekleyebileceğiniz klasörler üzere düşünebilirsiniz.

Ayrıca Sony, arkadaşlarınızdan ekranlarını paylaşmaya başlamalarını istemek için seçeneği ve bir partiye katıldığınızda bir arkadaşınızın devam eden oyununa ne vakit katılabileceğinizi size bildirmek için yeni bildirimler de dahil olmak üzere yeni toplumsal özellikler ekliyor. Partilerde çıkartmalar ve sesli bildiriler gönderebilecek ve tercih ettiğiniz ayarı seçmeden evvel 3D ses ile olağan stereo ortasındaki farkı çarçabuk karşılaştırabileceksiniz.

Sony, bu yeni PS5 yazılımını bugün beta test kullanıcıları ile test etmeye başladı ve muhtemelen önümüzdeki aylarda tüm PS5 sahiplerine sunulacak.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat