Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

Twitter için beklenen özellik sonunda geliyor

En son numarası için Twitter, insanların tek bir tweet’i birden fazla fotoğraf, görüntü ve GIF ile birleştirerek atabilmeleri için bir yol üzerinde çalışmaya başladı.

Twitter TechCrunch’a yaptığı açıklamada, “İnsanların formattan bağımsız olarak dört adede kadar medya varlığını tek bir tweet’te birleştirmesine imkan tanıyan yeni bir özelliği test ediyoruz. İnsanların Twitter’da daha fazla görsel sohbet ettiğini ve 80 karakterin ötesinde Twitter’da kendilerini daha yaratıcı bir formda söz edecek formatlarla bu konuşmaları daha heyecanlı hale getirmek için fotoğraflar, GIF’ler ve görüntüler kullandığını görüyoruz.” dedi.

Twitter için beklenen özellik sonunda geliyor

Uygulama araştırmacısı Alessandro Paluzzi, daha evvel bu tweetleri kendi ortamında görmemiş olsak da, daha evvel tweet oluşturucunun çeşitli medya biçimleri eklerken nasıl göründüğünün ekran imajlarını paylaşmıştı. Fotoğrafları, görüntüleri ve GIF’leri ekleme ve kaldırma ve bunların sırasını karıştırma seçeneğiyle, bir tweet’e birden fazla fotoğraf eklemeye yönelik mevcut metoda benziyor. Fakat tek bir tweet’te birden fazla görüntü yahut GIF’e sahip olmak dağınık bir imaj verebilir ve insanların internet bilgi planlarınında aşıma neden olabilir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat