Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Chat Sohbet Siteleri

VUSLAT’DA SON DURUM

      Www.sebebiyat.net ailesinin en değişik, en masum, en çirkef, en tırnakçı, en patavatsız, en kararsız,  hic doymak bilmeyen, günün 24 saati aralıksız  yemek yiyebilen ve çay  icebilen, obeziteye savas açanlara, muhalif bir karakter olarak dunyaya getirilmiş, Vuslat dan bahsedelim birazcık !!

     Bayramda site girişine  bırakılan sekerleri, avuçlayıp kimseye yedirmeyen, sokakta ac kalmamak için küçük çocukların elindeki  cikolata ve şekerleri toplayan, yarim bırakılan çay ve sulari fondip yapan, kurbanda payları  gizli gizli sırtlayıp giden, totale vuruldugunda, bir ordu’nun erzagini bir haftada tüketen  bu arkadaşımızın yeme alışkanlığının genetik olması ve dedesinin dedesinin dedesinden miras kalması, bu mirasa karşı cok hassasiyetli ve hakkaniyetli sekilde sahip çıkmasına sebep olmaktadır.

      Evde bulunan  aile bireyleri ile gerceklestirdigimiz görüşmede, ev halkı  olarak en buyuk korkularının, bir gün  vuslat’in ac kalip, uykuda kendilerini yemesi olduğunu belirttiler. Bu ihtimaller düşünülerek  www.sebebiyat.net ailesi olarak  bir nebze ürkmüş olsak da gerekli önlemlerin  tarafimizca alındığını  bilmenizi isteriz.

     Yemek yemeyi ve çay  içmeyi bir hayat felsefesi  haline getiren Vuslat, sizlerle gün  içindeki yaşadıkları tatlı  anlari paylaşıyor…

Güne yeni başlayan vuslat

Kahvatidan 15 dk sonra vuslat;

Uyurken öğün atlayan vuslat

Miras dan once vuslat

Dedikodu yaparken yemek yiyen vuslat

Düğüne giden VUSLAT

Vuslat ve son hali

Yorumlar (13 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Ağına Katılın

Sebebiyat, mobil sohbet ve mobil chat olarak tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca güvenilir sohbet sitesi olmakla beraber; parasız sohbet siteleri, hatta görüntülü sohbet siteleri arasında rakipsiz sohbet olduğunu eski mynet sohbet kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Tr sohbet, bizim mekan, geveze sohbet gibi eski chat siteleri arasında geçmişi olan bayan sohbet ve bayan chat ağırlıklı sohbet, chat ve muhabbet sitesi olmaktadır.
Güvenilir sohbet siteleri arayanlar; Sebebiyat NET özel mobil sohbet yazılımı sayesinde keyifli zaman geçiriyor. Mobil chat sohbet deneyimi yaşamak için, hemen ücretsiz sohbet deneyimi yaşayın. Tamamen bedava sohbet sitesi olan sebebiyat, yeni bedava mobil sohbet sistemini geliştirdi.

mobil sohbet mobil chat